Website Yönetimi

Free - Best WordPress themes, plugins and hosting - TabThemes.com

Website Yönetimi Nedir / Nasıl Yapılmalıdır.

Yönetilen içerikler Websiteler için Önde Gelen Unsurlardandır. Kaliteli Ve Özgün içeriklerle Web Üzerinde Özellikle de Google Gözüyle Websitenizin Bir “Copy/Paste” Websitesi Olmadığını Kanıtlar Ve Sitenizle Birlikte Markanızı da Bir Adım Daha ileriye Taşımanıza Yardımcı Olur.

Websitenizin internet Üzerinde ki Tüm Kullanıcılara Hitap Ettiğini Düşünürsek, Herkes Tarafından Kolay Kullanılabilir Ve Anlaşılır Bir Website Tasarlamak, Sayfalar Arasında ki Geçişlerin Zahmetsiz Olması. Websitenizin Misafir Tepkilerine Hızlı Reaksiyon Göstermesi Ve Misafirlerinizin Aradığını kolayca Bulabilir Olması Önemli Faktörlerdendir. Tabi Buna Ek Olarak Verdiğiniz Reklamlarda Bilboardlarda Veya ilanlarda Bulunan Bilgilere Ait Websitenizde Bir Sayfa Olması da Güvenilirlik Adına Elzem Konuların Başında Gelmektedir.

Güvenilirlik

Harici Platformlarda “Ücretsiz Klima Bakımı” Şeklinde Bir Reklam Verdiyseniz Bu içeriğe Ait Doğru Ve Güncel Bir Sayfanızın Olması Gereklidir. Aksi Halde insanları Kandırdığınıza Yönelik Bir izlenim Oluşacaktır. (Emin Olun Bu Gibi Bilgiler Kullanıcılar Arasında Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Hızlı Yayılmaktadır) Kullanıcılara Güvenli Site izlenimi Vermelisiniz.

Bir Diğer Konu da iletişim Kaynakları; Misafirleriniz Sitenize Girdiklerinde Hemen Hemen Her Kanaldan Size Ulaşabiliyor Olmalı Ve Direk Bir Temsilciye Bağlanabiliyor Olmalıdır. insanlar Bir iş ile Meşgul Olacakları Zaman Karşılarında Bir insan ile Diyalog Kurmak isterler. Gereksiz Operatör Yönlendirmeleri Robot Karşılamaları Gibi Teknolojileri Asla Kullanamamalısınız.

Kaliteli Bir Websitesi Nasıl Kurgulanır ?

  • Sitenizi Ve Türünü Aklınızda Tasarlayın (Örn: Klima Servisi / Tanıtım Sitesi)
  • Sitenizin içeriklerini Belirleyin. (Sayfalar, Metinler, Resimler)
  • Sitenizde ki içeriklerin Özgünlüğünü Netleştirin. (Kopya içerik Kullanmayın)
  • Sitenizin içeriklerini Google’a Uyumlu Hale Getirin.
  • Sitenizi Google Dostu Bir Yapı Üzerine Ve Mobil Cihaz Desteği ile Kurgulayın.
  • Tüm Altyapınızı SEO Uyumlu Olacak Şekilde Yapılandırın.
  • Hızlı Bir Hosting Seçimi Yapın Ve Mümkün ise Ortak Db Sunucusu Kullanmayın.
  • iyi Bir Webmaster ile Bakım Anlaşması Yapın Veya Çalışmaya Başlayın.
Share:
Müşterilerimizin Sitemizde ki Deneyimlerini Geliştirebilmek Adına Sayfalarımızda ki Gezintilerinizi Analiz Etmekteyiz. Çerez Kullanımını Kabul Ederek Bize Destek Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.