Tüm Sorunlarınızda Yanınızdayız.

Bilgi Teknolojileri Alanında ihtiyaç duyabileceğiniz Tüm Sorunlarda size bir Telefon Kadar Yakınız. Tüm işlemlerinizde Bizimle iletişime Geçebilirsiniz. Uzman Kadromuz ile Sizin En Yakın Destekçiniz Olmamızdan Gurur Duyuyoruz.

Vizyonumuz

Fulltürk Bilgi Teknolojileri Olarak; Firmaların Bilgi Ve iletişim Teknolojileri Alanlarında ihtiyaç Duyabilecekleri Tüm Ürün, Hizmet Ve Desteği Tek Bir Firma Üzerinden Çözümleyebilmelerine Olanak Sağlayan Bir Yapı Üzerine Kurulmuştur.

Gelecekte ki Hedefimiz; Bu Alanda Hizmet Veren ilk Ve Tek Firma Olma Ayrıcalığımızdan Aldığımız Güç Ve Müşterilerimizin Desteği ile Beraber Bu Alanda Sektörde Söz Sahibi Olan En Güçlü Kurumsal Firma Olmaktır.

Misyonumuz

Fulltürk Bilgi Teknolojileri Olarak Vizyonumuzdan Aldığımız ilham Ve Bilgi Teknolojilerine Olan Aşkımız ile Merdivenleri Tek Tek Ve Emin Adımlarla Çıkmaktayız.

Şimdilik; Network, Web Tasarım, System, Güvenlik Ve Santral Gibi Hizmetleri Kendi Bünyemizde Sağlamaktayız. Belirlediğimiz Hedefimize Giden Yolda Diğer Hizmetleri de Kendi Bünyemize Katabilmek için Var Gücümüzle Çalışıyoruz.

Tarihçemiz

Sektöre Yeni Bir Bakış Açısı Getirmek için
Açılıyoruz.

Kendi Tasarımlarımızı Oluşturmaya Başladık.

Firewall Alanlarında Ar-Ge Çalışmalarına Başladık.

 

Kurumsal Firmalara Sözleşmeli
Bilişim Desteğine Başladık.
Sağlık Kurumlarına Bilişim
Desteği Sağlamaya Başladık.

 

Turizm Kurumlarına Bilişim
Desteği Sağlamaya Başladık.

 

Santral Sistemleri Alanında
Hizmet Vermeye Başladık.

 

Linux Çözüm Ortaklığı
Başvurumuzu Yaptık