Santral Yönetimi

Firma içinde Ve Dışında Yapılan Telefon Görüşmeleri, Çoklu PBX iletişim Kanalları Üzerinden Ve Gerçek Zamanlı Olarak Gerçekleşmesi Sebebi ile Oldukça Önemli Bir Konu Olup, Tercih Edilecek Santral Çözümü Güçlü Bir Firma Tarafından Gerçekleştirilmelidir.

Fulltürk Bilişim Olarak Her Firmanın Kendine Özel ihtiyaçları Ve Gereksinimlerinin Olabileceğinin Farkındayız. Bu Sebeple Her Kurum için Farklı, Özel Ve Geniş Bir Çeşitliliğe Sahip Telefon Santral Çözümlerimizle, Siz Değerli Müşterilerimizin Bu Konuda Kusursuz Ve Garantili Hizmet Almasını Sağlamaktayız.

 

Karel
Analog Ve IP Telefon Alanında Kendi Markasını Üreten En Gelişmiş Teknoloji Firmasıdır.
Her Ölçekteki işletmenin Görüntülü Ve Sesli iletişim ihtiyaçlarını Karşılamaya Yönelik, Kendi Ürettiği Yazılım Ve Donanım Tabanlı Telefon Santralleri Bulunan Geniş Ürün Gamı Yurt içi Ve Yurt Dışı Hizmet Vermektedir.

Mitel
IP Masaüstü Ailesi, Uygun Maliyetli Giriş Seviyesinde IP Telefonlardan Sofistike IP Telefonlara Ve Cihazlara, Kablosuz Telefonlara, Konferans Telefonlarına Ve Operatör Konsollarına Kadar Çok Geniş Bir Yelpazeye Sahiptir. Mitel Ürün Ailesinde Olan IP Masaüstü Cihazları ile Sektöründeki En Kapsamlı Portföye Sahiptir. Mitel, Ofis içinde Veya Ofis Dışında Yada Mobil Ortamda Dahi Size işletmenizle iletişimde Kalmanıza Olanak Sağlar. En Yeni Teknolojilerle Uyumludur Ve Diğer Santral Ve Telefonlarla Entegre Çalışabilir.

3CX
IP Santral’in Günlük iletişim ihtiyaçlarınızı Nasıl Karşılayabileceğini Keşfedin. Ofis Dışındayken Arama Kabulünden Temsilci Verimliliğini Arttırmaya, Yüz Yüze Toplantılardan Daha Pek Çok Özelliğe Alışabilirsiniz. Videomuz da Size 3CX IP Santral’in Bazı Temel Özelliklerini Ve Faydalarını Ve Bunları Kullanmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Göstereceğiz. 3CX Santral, Standart Ve Standart Dışı Tüm Santral işlevlerini Başarıyla Gerçekleştirmektedir.

Share:
Müşterilerimizin Sitemizde ki Deneyimlerini Geliştirebilmek Adına Sayfalarımızda ki Gezintilerinizi Analiz Etmekteyiz. Çerez Kullanımını Kabul Ederek Bize Destek Olduğunuz için Teşekkür Ederiz.