Web Sitesi Kampanyası

Eczane Kampanyası

Kampanya Detayları

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir ?

Kampanyamıza Eczaneler – Hastaneler- ilaç Firmaları – Sağlık Üzerine Kurulan Dernekler – Ve Tıp Alanında Hizmet Veren Tüm Sağlık Kurumları Katılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Bilgi Teknolojileri Alanında Yıllık Bakım Ve Destek Paketimizi Alarak Kampanyaya Katılmaya Hak Kazanabilirsiniz. Sonrasında Yetkili Temsilcimiz Konu ile ilgili Sizi Bilgilendirecek Ve Yapılması Gerekenleri Yazılı Olarak Size iletecektir.

Henüz Bir Şirketim Yok Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Sadece Yıllık Bakım Ve Destek Paketimizi Alarak Kampanyaya Katılmaya Hak Kazanabilirsiniz. Şirketiniz Yok ise Bu Paketi Satın Alamazsınız.

Bu Şartları Taşımıyorsanız Eğer Kampanyaya Katılamazsınız Fakat Bunun Yerine Ücretli Web Tasarım Hizmetimizi Düşünebilirsiniz

Alacağımız Domain için Bir Şart Var mı ?

Uluslararası Domain Registration Kurallarına Göre Domain Adresleri Kendi Adınıza Veya Şirketiniz Adına Olabileceği için Tescil işlemlerinin Tarafınızdan Yapılması Gerekmektedir.

Arzu Ederseniz Bu Adımlarda Teknik Ekibimizden Yardım Talebinde Bulunabilirsiniz.

Alacağımız Hosting için Bir Şart Var mı ?

Alacağınız Hosting Özellikleri Aşağıda ki Gibi Olmalıdır.

  • Linux Tabanlı Alt Yapı
  • Minimum 512Mb Disk Alanı
  • Minimum 2 GB Aylık Bantwith
  • En Az 1 Ftp Ve Mail Hesabı
  • Php & MySql Database

Arzu Ederseniz Bu Adımlarda Teknik Ekibimizden Yardım Talebinde Bulunabilir, Veya Hosting Hizmetini Firmamızdan da Tahsis Edebilirsiniz.

Müşetrilerimize Özel Uygun Ödeme Koşulları Ve Esnek Yapımız Mevcuttur.

iptal & iade Şartları Nelerdir ?

Kampanya Kapsamında Tarafınıza Tahsis Edilen Ve Kurulumu Yapılan Web Sitesinin Yapım Aşamaları Ve Gerekli Yapılandırmaları Belli Bir iş Gücü Ve Emeğe Dayandığı için, Gerçekleştirilen Yıllık Bakım Ve Destek Anlaşmasının iptal Edilmesi Halinde, Sitenin Toplam Ücreti 12 Eşit Taksit’e Bölünüp Kullanılan Süre Kadarı Firmadan Tahsis Edilecektir.

Firma isterse Web Sitesinin Ödemesini Yapıp Bakım Anlaşması Almasa Bile Siteyi Kullanmaya Devam Edebilecektir.

Burada ki Şartlar Ve Koşullar Müşterilerimizden Haksız Kazanç Elde Etme Amacıyla Değil Tamamen Sitenin Yapımı Sırasında Firmamızın Harcamış Olduğu Emeği Ve Zamanı Karşılamak Adınadır.