Antivirüs Kampanyası

Hotel Kampanyası

Kampanya Detayları

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir ?

Kampanyamıza Butik, Business, Apart, Pansiyon Ve Sezonluk Oteller ile Birlikte Turizm Alanında Faaliyet Gösteren Tur, Acente Vs Gibi Tüm Kurumlar Katılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Bilgi Teknolojileri Alanında Yıllık Bakım Ve Destek Paketimizi Alarak Kampanyaya Katılmaya Hak Kazanabilirsiniz. Sonrasında Yetkili Temsilcimiz Konu ile ilgili Sizi Bilgilendirecek Ve Yapılması Gerekenleri Yazılı Olarak Size iletecektir.

Henüz Bir Şirketim Yok Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Sadece Yıllık Bakım Ve Destek Paketimizi Alarak Kampanyaya Katılmaya Hak Kazanabilirsiniz. Şirketiniz Yok ise Bu Paketi Satın Alamazsınız.

Bu Şartları Taşımıyorsanız Eğer Kampanyaya Katılamazsınız Fakat Bunun Yerine Ücretli Bireysel Antivirüs Paketlerini Düşünebilirsiniz.

Kampanya Dahilinde Hangi Sürüm Ücretsiz Sunulacaktır.

Kampanya Dahilinde Kurumsal Eset Nod32 Business Edition Sürümü Sunulacaktır. Teknik Ekibimiz Gerekli Şartlar Tamamlandığında Yazılımı Bilgisayarınıza Kurulacaktır.

Antivirüs Yazılımının Her Sene Yenilemesi Yapılacak mı ?

Hayır. Fullturk Bilgi Teknolojileri Olarak Kesinlikle Lisanssız Bir Ürün Kurmuyoruz. Tarafınıza Kurmuş Olduğumuz Antivirüs Lisanslarını Eset’in Kendi Sitesinden Doğrulayabilirsiniz.

Bu Bağlamda Çözüm Olarak Ertesi Sene Yıllık Bakım Anlaşmanızın Devam Etmesi Halinde Tekrar Kampanyaya Dahil Olup Yeni Şifrelerinizi Alabileceksiniz.

Kaç Kullanıcıya Kadar Kampanyanız Var ?

Herhangi Bir Kullanıcı Kısıtlamamız Yok. Kampanyada Belirttiğimiz 2.000.00 TL Tutarı Kadar Ücretsiz Antivirüs Yazılımı Alabilirsiniz. Fakat Bu Mevcut Kullanıcı Sayısıyla Endekslidir.

Yani Şirketinizde 10 Kullanıcı Varsa Ve 10 Kullanıcı için Bir Bakım Anlaşması Yaptıysanız. 15 Adet Antivirüs Alamazsınız.

Özetle Antivirüs Yazılımı 50.00 TL ise Maksimum 40 Kullanıcı için Ücretsiz Antivirüs Talebinde Bulunabilirsiniz.

iade & iptal Şartları Nelerdir.

Kampanya Kapsamında Tarafınıza Tahsis Edilen Ve Kurulumu Yapılan Antivirüs Programının Lisansının iadesi Olmadığından, Gerçekleştirilen Yıllık Bakım Ve Destek Anlaşmasının iptal Edilmesi Halinde, Ücretsiz Sunulan Antivirüs Yazılımlarının Toplam Ücreti Firmadan Tahsis Edilecektir.

Firma Anlaşmayı iptal Etse Bile Antivirüs’ü Kullanmaya Devam Edecektir.

Burada ki Şartlar Ve Koşullar Müşterilerimizden Haksız Kazanç Elde Etme Amacıyla Değil Tamamen Eset Firmasının Ürün iade Politikasından Kaynaklanmaktadır.