Fulltürk Hosting Paketlerimiz
Php Siteler, WordPress Siteler, Joomla Siteler, Opencart Siteleri, PrestaShop Siteleri veya Tüm Forum Siteleriniz için Bu Ürünler Arasından Seçim Yapınız.

Ortak Özellikler

SSL Sertifikası
Ücretsiz
SSD Disk
Limitsiz
Aylık Trafik
Limitsiz
Database
Limitsiz
Sub Domain
Limitsiz
Cloud Platfom
Ücretsiz
Günlük Yedekleme
Ücretsiz
Tek Tıkla Kurulum
Ücretsiz
Gelişmiş Güvenlik
Ücretsiz
7/24 Destek
Ücretsiz
Ücretsiz SSL Sertifikası
Hosting Hizmetlerini Bünyemizde Bulunduran Tüm Müşterilerimize, Ana Domain Adresleri Ve Sub Domain Adresleri Dahil Olmak Üzere Sitelerinde SSL Sertifikası Ücretsiz Kurulur.
Spam Klasörüne Düşmeyin
Tüm Mail Sunucularımız, Güçlendirilmiş SpamExpert Antispam Gw Kullanmaktadır. Mailleriniz Güvenle Teslim Edilir Ve Asla Karşı Tarafta Spam Klasörüne Düşmez.
Limitsiz Database
Hosting Platformuzda Ouşturacağınız Database Adetlerinde Herhangi Bir Sınır Bulunmaksızın Sistemin Desteklediği Her Boyutta DB Verileri Barındırabilirsiniz.
Antivirüs Ve Güvenlik
Web Üzerinden Veya FTP ile Yapılan Dosya Yüklemeleri Zararlı Yazılım Taramasından Geçirilir. Tüm Saldırılar Gerçek Zamanlı Özel Güvenlik Sistemi ile Anında Engellenir.
Limitsiz Disk Alanı
Disk Alanım Doldu Diye Üzülmeyin. Hosting Hizmetlerini Bünyemizde Bulunduran Tüm Müşterilerimize, Tüm Sitelerini Kapsayacak Limitsiz Disk Alanı Tanımlamaktayız.
LiteSpeed Web Sunucular
Tüm Hosting Sunucularımız Apache ile 100% Uyumlu Ama Ondan 10x Kat Daha Yüksek Performans Sağlayan LiteSpeed Web Sunucusu ile Güçlendirilmiştir
LinuxPrice

SSL Sertifikası Ücretsiz mi Sağlanıyor ?

Evet Hosting Hizmetlerini Bünyemizden Tedarik Eden Tüm Müşterilerimize Hizmet Aldıklaır Süre Boyunca Ücretsiz SSL Desteği Sağlamaktayız. Ücretsiz SSL Desteği Siteyi Ekledikten Yaklaşık 24 Saat içerisinde Otomatik Olarak Kurulmaktadır. Yeni Bir Site Eklediğinizde Ücretsiz SSL Hizmetimizin Aktif Olması için Bir Süre Bekleyin. Çalışmazsa Destek Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz. Bununla Birlikte Sitenizde Bazı Düzenlemeler Yapmanız Gerekebilir.

LiteSpeed Nedir Ve Bize Nasıl Bir Avantajı Sağlıyor ?

LiteSpeed Ücretli Bir Web Sunucu Yazılımıdır. Ücretsiz Alternatifi Apache ‘ye Göre 10 Kata Kadar Performans Artışı Sağlayabilir. Özel Geliştirilmiş PHP Sapi Arabirimi Sayesinde PHP Süreçlerini Daha Hızlı Yorumlar Ve Daha Stabil Çalışmaktadır. Apache ile 100% Uyumludur Ve Kod Değişikliği Yapmanız Gerekmez. Bu Nedenle Tüm Hosting Hizmetlerimizde LiteSpeed Kullanmaktayız.

Özel IP Adresi Alabilirmiyim ?

Evet Hosting Paketlerimiz de Özel IP Adresi Sağlanmaktadır.

Yedekleme Sisteminiz Nasıl Çalışıyor ?

Günlük Yedekleme: Yedekleme işlemlerimiz Sabah 02:00 – 04:00 Saatleri Arasında Sunucularımızın Cpu Ve Ram Performansları %20’ın Altına indiğinde Otomatik Start Almaktadır.

Bu Saatlerde Sistem Performansı Düşmediğinden Yedek Başlamaz ise Saat 04:30’da Yedek Emir Sistemimiz Devreye Girmekte Ve Her koşulda Performansa Bakmaksızın Tüm Sistemi Otomatik Yedeklemektedir.